אודות

אודות

חברת "נקודות" הוקמה בשנת 2004 על ידי קבוצת יזמים, שזיהו את הצורך להקמת חברת שילוט מקצועית ואיכותית לציבור החרדי.

הציבור החרדי הינו פלח שוק אטרקטיבי, גדול, בעל נאמנות גבוהה, המתאפיין במשפחות ברוכות בילדים, בצריכה גבוהה של מוצרי מזון הנעלה והלבשה,משתמש רבות בתחבורה ציבורית ובעל מודעות גבוהה לאיכות המוצרים אותם הוא רוכש. הרגלי הצריכה של הציבור החרדי שונים בתכלית מאשר אלו של הציבור החילוני ולכן, מאמצי הפרסום לציבור החרדי מצריכים הקצאת משאבים ותכנון ייעודי על מנת לבצעם כהלכה.

לחברת "נקודות" צוות מקצועי המורכב מאנשי מדיה ופרסום שישמחו לבנות עבורכם פתרון חכם כולל לעסק שלכם, על סמך הכרות מעמיקה של שנים רבות עם הרגלי הצריכה של הציבור החרדי.

הצוות המיומן שלנו, נכון לכל שאלה ויתאים עבורכם את נקודות הגישה הטובות ביותר לציבור החרדי בכדי להשיג אפקטיביות מרבית לתקציב הפרסום שלכם.

במהלך השנים פיתחה נקודות מוצרי פרסום חכמים, אשר באמצעותם ניתן להגיע לצרכן החרדי בצורה החכמה ביותר ולראות ברכה בעמלנו.

נקודות מאפשרת לך – המפרסם, להגיע אל הציבור החרדי בסביבתו הטבעית באמצעות:

• שלטי חוצות

• פרסום בתחנות האוטובוס

• פרסום בנקודות המכירה

הפתרונות החכמים של נקודות, מותאמים להרגלי הצריכה של הציבור החרדי אשר ממעט להשתמש במדיה דיגיטלית – אינטרנט, טלוויזיה סלולר, וממוקמים בנקודות מפתח וצירים מרכזיים באזורים בעלי ריכוז גבוה של אוכלוסיה חרדית.

הפתרונות החכמים שלנו מאפשרים למפרסם חשיפה ממוקדת יותר, המותאמת בצורה חכמה יותר למאפייניו של קהל היעד והתוצאה הינה אפקטיביות רבה יותר לפרסום.

חברת "נקודות" מזמינה אתכם להצטרף להצלחה ולדבר עם הצרכן החרדי בצורה חכמה ואפקטיבית יותר.